Kim jesteśmy

Współpracując z naszymi klientami kierujemy się trzema podstawowymi wartościami:
uczciwość, poszanowanie i zaangażowanie.

O NAS

Kilkunastoletnie doświadczenie nabyte zarówno na dużych placach budów, jak i przy realizacjach projektów indywidualnych zarówno w kraju jak i za granicą (Niemcy, Francja) sprawiło, że z każdym rokiem nasza firma rozwijała się poszerzając możliwości oraz portfolio wykonanych obiektów, a co za tym idzie – także grono zadowolonych klientów
i inwestorów.
Kładąc nacisk na kompleksowe podejście do coraz większych, często wymagających i nietypowych projektów, a także stale poszerzająca się specjalistyczna kadra sprawiły, że podjęliśmy rozwojową decyzję o przekształceniu firmy Energo-Tech-Bud w KLM-BUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.
Czerpiąc z wieloletniej tradycji poprzednika możecie być Państwo pewni, że w nowej poszerzonej strukturze praca i zaangażowanie naszego profesjonalnego idoświadczonego zespołu będzie nadal owocować satysfakcją inwestorów oraz kolejnymi wyróżniającymi się jakością realizacjami.
Sumienność i rzetelne podejście do projektów oraz wysoka kultura pracy przekładają się w terminowość i wysoką jakość wykonania powierzonych nam zadań. To ugruntowuje KLM-BUD na już mocnej i godnej zaufania pozycji na rynku budowlanym.
Nie boimy się podejmować kompleksowych realizacji wykonawczych, remontów obiektów czy innych prac budowlanych zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i dla podmiotów reprezentujących majątek publiczny.

MISJA

Nowe inwestycje są zobowiązaniem wobec inwestorów, dlatego z pieczołowitością dbamy o każdy szczegół na każdym etapie realizacji inwestycji.
Mając szczególnie na uwadze potrzeby klientów – jesteśmy w stanie dobrać i zaoferować najlepsze rozwiązania uszyte na miarę potrzeb i oczekiwań inwestorów. Satysfakcja klienta jest bowiem priorytetem w realizacji powierzonych nam zadań.
 

Bez względu na stopień złożoności zlecenia i zróżnicowanie potrzeb – możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie i maksymalne zaangażowanie zespołu KLM-BUD na każdym etapie realizacji projektu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZA OFERTA

NASZE REALIZACJE