Kim jesteśmy

Współpracując z naszymi klientami kierujemy się trzema podstawowymi wartościami:
uczciwość, poszanowanie i zaangażowanie.

O NAS

Posiadamy przeszło 12 letnie doświadczenie nabyte nie tylko w kraju, ale także na dużych europejskich placach budów oraz przy realizacjach projektów indywidualnych (np. w Niemczech i we Francji).
Z każdym rokiem ENERGO-TECH-BUD poszerza portfolio wykonanych budów, specjalizując się w indywidualnych, często nietypowych i wymagających projektach. Stała kadra, wysoka kultura pracy, terminowość i przede wszystkim bogate doświadczenie pozwoliły nam wyróżnić się nie tylko na lokalnym rynku budowlanym ale także zaistnieć w segmencie premium. Nie boimy się podejmować współpracy z klientami detalicznymi i małymi przedsiębiorstwami. Współpraca ze średnimi oraz dużymi podmiotami i organizacjami także nie stanowi dla nas problemu.

MISJA

Solidny dom wzniesiony na trwałym fundamencie – do tego przywiązujemy największą wagę. Najwyższej jakości wykonanie z użyciem najlepszych materiałów, solidność , a także dbałość o otoczenie, to nie są dla nas puste marketingowe slogany. To misja, której staramy się być wierni.
Nowe inwestycje są zobowiązaniem wobec inwestorów, dlatego z pieczołowitością dbamy o każdy szczegół na każdym etapie inwestycji.
Mając szczególnie na uwadze potrzeby klientów – jesteśmy w stanie dobrać i zaoferować najlepsze rozwiązanie uszyte na miarę ich potrzeb i oczekiwań, a satysfakcja klienta jest priorytetem w realizacji powierzonych nam zadań.

Bez względu na stopień złożoności zlecenia i zróżnicowanie potrzeb – zawsze możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie i maksymalne zaangażowanie naszego zespołu na każdym etapie realizacji projektu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZA OFERTA

NASZE REALIZACJE